У суботу, 16 грудня, в Англії стартував 17-й тур Прем'єр-ліги. В одному з поєдинків Борнмут, за який грає українець Ілля Забарний, приймав на стадіоні "Дін Корт" Лутон Таун, пише 24 Канал.

На 58-й хвилині поєдинку, коли на табло був рахунок 1:1, раптово впав капітан Лутон Таун Том Лок'єр. Він знепритомнів і не рухався. До нього одразу підбігли медики, які надали йому першу допомогу.

Згодом арбітр попросив футболістів обох команд залишити поле та піти в роздягальню. Глядачі на трибунах були в шоковому стані.

Том Лок'єр втратив свідомість під час матчу: дивіться відео

На щастя, 29-річний футболіст прийшов до тями та почав реагував на оточення. Тепер його очікує візит до лікарні та поглиблене медичне обстеження.

Відомо, що це не перший випадок в кар'єрі валлійця. Вперше це відбулося у фіналі плей-оф за вихід в АПЛ проти Ковентрі.

АПЛ прийняла рішення не продовжувати матч. Про дату проведення догравання буде повідомлено пізніше.

"Матч Прем'єр-ліги між Борнмутом і Лутон Таун перерваний через те, що футболіст потребував медичної допомоги. Наші думки з Томом Лок'єром та всіма гравцями, які брали участь у сьогоднішньому матчі", – йдеться у повідомленні Ліги.

Хто такий Том Лок'єр

Том Лок'єр – 29-річний валлійський футболіст. Грає на позиції захисника. До Лутона виступав за Брістоль та Чарльтон. У 2020 році у складі збірної Вельсу брав участь в чемпіонаті Європи.