Вінгер "біло-синіх" Жерсон Родрігес, який наразі грає за турецький Сівасспор в оренді, може опинитися у в'язниці. Футболіста збірної Люксембургу звинувачують у трьох злочинах фізичного характеру, за які він може отримати до двох років позбавлення волі.

Читайте також Відомий коментатор назвав термін повернення лідера Динамо на футбольне поле

У Жерсона великі проблеми на Батьківщині

Повідомляється, що колишня партнерка Родрігеса Емілі Боланд звинуватила футболіста у фізичній розправі. Дівчина стверджує, що він ударив її по обличчю у листопаді 2022 року, під час цього інциденту Жерсон також нібито використовував принизливу лексику стосовно поліцейських.

Окрім цього, футболіста, контракт якого досі належить киянам, звинувачують у нападі на людину, під час якого він нібито вибив своїй жертві зуб, а третій випадок стосується тілесних ушкоджень, які нібито скандальний гравець наніс у 2019 році.

Повідомляється, що у двох із трьох випадків фізичні напади призвели до втрати працездатності у жертв, що додає обтяжуючих обставин до звинувачень футболісту. За кримінальним кодексом Люксембургу, якщо вина футболіста буде доведена, йому загрожує позбавлення волі до двох років із подальшим посиленням покарання за особливо тяжкі випадки.