Скориставшись відсутністю Юхо Ханнінена та Яна Копецкі, 40-річний бельгієць феєрично підкорив домашнє Ралі Іпра. Лойкс відразу ж вистрибнув у лідери. Пілот "Шкоди" виграв усі 6 допів дебютного дня змагань і лише коли перевага над опонентами стала більш, ніж вражаючої дозволив собі дещо скинути оберти.

Загалом, господар траси безперервно пролідирував від старту першої і аж до фінішу останньої вісімнадцятої спецділянки. Срібному призеру п'ятого етапу сезону Лойкс привіз відразу хвилину і 41 секунду.

Що ж до боротьби за другу позицію, то тут спершу достатньо комфортно почувався Гай "Вілкс". Представник "Пежо", однак, спіймав облизня на дев'ятому відрізку дистанції, коли відкотився аж до 9 місця. Після невдачі британця руки лише потер Браян Буфьє. Саме француз підхопив другу сходинку на якій і довіз свій "двісті сьомий" до фінішу перегонів.

До підсумкового третього місця із шостої сходинки повільно, втім упевнено прогресував Ганс Вейс. Переможцю голландець поступився трьома хвилинами на 57-ма секундами. У загальному заліку чемпіонату Лойкс тепер на 3 очки випереджає Буфьє. Ще на 9 пунктів позаду Ханнінен. Четвертий у класифікації Копецкі.