Як і решта матчів Чемпіонату світу, фінальне протистояння між Францією та Хорватією буде показано на телеканалі "Інтер". Початок о 18:00 годині в неділю, 15 липня. Це буде остання гра Чемпіонату світу-2018.

Для тих, хто не матиме змоги її переглянути по телевізору, буде можливість слідкувати за перебігом матчу онлайн. Відеотрансляція в інтернеті буде доступна за посиланням.

Якщо в основний час буде зафіксована нічия, команди гратимуть два екстра-тайми по 15 хвилин. Якщо і цього часу не вистарчить, володаря чемпіонського титулу на найближчі чотири роки визначать за допомогою післяматчевих пенальті.

Текстовий онлайн проведе сайт "Футбол 24". Огляд матчу та відео голів та моментів матчу – на сайті 24 каналу.