У столиці Італії відбулась серія скандальних вандальних вчинків. На вулицях Риму з'явились наклейки із зображенням Адольфа Гітлера.

До теми Побовтаються на самому дні: Ювентусу загрожує зняття ще 15-и очок у Серії А

Стікери із нацистським диктатором розклеїли напередодні Дня пам'яті жертв Голокосту (27 січня). На фотографіях Гітлер зображений у формі футбольного клубу Рома.

Стікери із зображенням Гітлера у футболці Роми, які з'явилися сьогодні в нашому місті, є справжньою ганьбою. Це неприйнятно, особливо напередодні Дня Пам'яті. Ми вжили заходів для їх негайного усунення. Ганьба тим, хто несе за це відповідальність,
– заявив мер міста Роберто Гуальтьєрі.

Влада вважає, що винуватцем цих вчинків є романісти та вболівальники "вовків", які досі мають нацистські погляди. Зображення були розташовані на кіосках, магазинах, автобусних зупинках, дорожніх знаках тощо.

Цікаво, що ідея фашизму та нацизму в італійському футболі більше притаманна фанатам іншого столичного клубу Лаціо. Саме за "орлів" свого часу вболівав Беніто Муссоліні.

Читайте також Реал у валідольному дербі вирвав в Атлетіко путівку в 1/2 фіналу Кубка Короля: відеоогляд

До слова, у 2017 році вболівальники ультрас Лаціо використовували антисемітські наклейки на матчі проти Роми на трибуні Curva Sud. Наклейки зображували підлітка, який веде щоденник Анни Франк у футболці Роми. Тоді представники "орлів" різко засудив цей вчинок.