Про це повідомляють як іспанські, так і турецькі ЗМІ. Варто зазначити, що майже не залишилося сумнівів, що Селезньов взимку покине "Акхісар". Єдине питання – куди саме перейде нападник. У ньому зацікавлений місцевий "Галатасарай", який намагався викупити його контракт ще влітку. Однак не вдалося.

Варто зазначити, що на перешкоді переходу Селезньова у "Малагу" може стати той факт, що агент гравця заявив, що той перейде у "Галатасарай". Хоча була інформація про те, що футболіст вже підписав попередній контракт з "Різеспором".

Читайте також: "Галатасарай" вже надрукував футболки з прізвищем Селезньова, – агент українця

Натомість перевагою для Селезньова у переході саме у "Малагу" є те, що "анчоусів" очолює Хуан Рамон Лопес Муньїс. Саме цей спеціаліст був помічником іншого іспанського тренера – Хуанде Рамоса – коли той очолював "Дніпро", за який і виступав Селезньов. Тож він добре знає манеру гри українця.

Варто зазначити, що у "Малазі" виступає ще один гравець з чемпіонату України – аргентинець Густаво-Бланко-Лещук, який орендований у донецького "Шахтаря". Зараз "Малага" посідає третє місце у турнірній таблиці Сегунди і бореться за підвищення у класі.