Ще на першому колі відбулося зіткнення, яке могло б вплинути на чемпіонську боротьбу – Феттель зіштовхнувся з Ріккардо. Болід Ferrari розвернуло, тож нінецький пілот опустився на дно пелетону.

Відео зіткнення Феттеля та Ріккардо

Однак згодом він зумів піднятися у топ-5. Як і Макс Ферстаппен, який стартував 18-им.

Найбільш запекла боротьа наприкінці гонки виникла між Хемілтоном та Ферстаппеном, а також Боттасом та Феттелем. Забігаючи наперед, відзначимо, що обидва пілоти Mercedes свої дуелі програли. Хемілтон не зумів обійти представника Red Bull.

Відео боротьби за другу позицію між Хемілтоном та Ферстаппеном

Натомість Боттас не втримав четверту позицію у боротьбі з Феттелем.

Першим ж фінішував Кімі Райкконен. Це його перша перемога за останні п'ять років. До цього він перемагав ще на гран-прі Австралії у 2013 році.