Найбільше голосів отримала гонка 11-го етапу Формули-1 гран-прі Німеччини у Хоккенхаймі, переможцем якої став Макс Ферстаппен з Red Bull. Вона отримала 23% голосів.

Гонка у Німеччині запам’яталася дощовою погодою та вильотом з траси лідерів автоперегонів.

Другу сходинку у голосуванні посіла гонка Гран-прі Бразилії, де також тріумфував Ферстаппен, а третю позицію розділили між собою гонки в Італії (перемога Шарля Леклера з Ferrari) та Австрії (перемога Ферстаппена).

Спорт24 писав, що в Абу-Дабі відбулася остання гонка сезону 2019 року. Перемогу відсвяткував британець Люїс Хемілтон, який заздалегідь виграв чемпіонат пілотів.