Претендент на титул не приховує - чемпіонський бій, та ще й проти такого суперника є здійсненням його найзаповітніших мрій.

"Що ви хочете, щоб я сказав? Я не буду тут вдавати ні любові, ні ненависті, як це прийнято перед боксерськими поєдинками. Розумієте, колись я втратив батька та матір. Втратив людей, які мене любили. І коли я, маленький, скитався прийомними сім'ями, то знаєте про що мріяв? Про те, щоби вийти на ринг і боксувати проти Флойда Мейвезера. І я дякую всім, хто допоміг, аби це збулося", - каже претендент на титул чемпіона світу WBC Віктор Ортіс.

Чемпіон натомість сентиментальних історій не розповідав. Лише пообіцяв - той, хто 17 вересня завітає на бій Мейвезера та Ортіса в Лас-Вегасі, не пошкодує про це.

"Я не маю наміру зберігати дистанцію. Ні-ні. Я постійно нагнітатиму ситуацію, увесь час атакуватиму його. Повірте, це буде чудове видовище", - каже чемпіон світу WBC Флойд Мейвезер.

Не могли оминути на конференції і можливого поєдинку Мейвезера проти Менні Пак'яо. Флойд пообіцяв - після бою з Ортісом повернеться до переговорів із філіппінцем. Найочікуваніший поєдинок боксерського світу міг відбутися вже минулого року. Однак суперники не змогли узгодити умови двобою.