Після опублікованих 7 квітня рекомендацій та вказівок щодо вирішення деяких ключових футбольних запитань, що виникли внаслідок пандемії COVID-19, керівники ФІФА зробили додаткові семінари, щоб створити нові поправки у регламент, які були б максимально зручними для усіх клубів, повідомляє офіційний сайт FIFA.

Читайте також Творці суддівського спрею хочуть посадити президента ФІФА за ґрати

Нові поправки від ФІФА

Такі обговорення відвідали понад 350 учасників.

Процес консультацій привів до формування групи нових запитань, що потребували подальшого обговорення та вирішення.

Виходячи із цього, робоча група під головуванням Вітторіо Монтальяні, яка працювала над вивченням саме цих запитань, розробила тимчасові поправки до положень про статус та трансфери гравців та до правил, що регулюють порядок роботи комітету зі статусу гравців та палати з вирішення суперечок.

Зокрема, у тимчасових нормативних змінах йдеться наступне:

  • Гравцям дозволяється зареєструватися максимум у трьох клубах, вони мають право грати в офіційних матчах за три клуби протягом одного сезону.
  • Щоб надати можливість клубам завершити сезон 2019/20 старими складами, дозволити тим асоціаціям, які проводять сезон у двох календарних роках, планувати свій календар на наступний сезон до завершення нинішнього та розпочати перший етап реєстрації на сезон 2020/21 також до завершення сезону 2019/20 за виконання певних умов.