В УЄФА не консультували ФФУ щодо натуралізації форварда та не давали добро на його участь у матчах кваліфікації до Євро-2020 проти Португалії та Люксембургу, повідомляє Record.

Читайте також: Чому Мораес в збірній – це не добре, а до його натуралізації є декілька питань

Також наголошується, що УЄФА не підтвердив можливість участі форварда в матчах відбору чемпіонату Європи-2020.

Раніше Спорт 24 писав, що генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький заявляв, що з цього питання були проведені консультації з фахівцями з УЄФА і ФІФА, які підтвердили правомірність запрошення гравця до складу національної команди.

Що трапилося з натуралізацією Мораеса?
Федерації футболу Португалії та Люксембургу оскаржили участь Жуніора Мораеса у матчах за збірну України. Спочатку технічну поразку через участь Мораеса у матчі почала вимагати Португалія. Місцеве видання вказало, що гравець не виконав одну з необхідних умов для отримання громадянства – проживання на території України безперервно 5 років. Згодом цю ідею вирішили використати й у Федерації футболу Люксембургу.

Жуніор Мораес отримав українське громадянство 15 березня. Однак про це стало відомо лише 18 березня. І вже 19 березня Жуніор Мораес отримав виклик до табору національної збірної. Він зіграв у двох матчах відбору 22 та 25 березня. У першому Україна зіграла у нічию з Португалією. У другому українці виграли у Люксембургу завдяки автоголу вже у доданий арбітром час.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram