Зукін в коментарі для Tribuna.com прокоментував конфлікт з Еліною Світоліною, який може перешкодити першій ракетці України зіграти на Олімпіаді-2020.

Читайте також: Еліна Світоліна може більше не зіграти за збірну України

"У заявку на Олімпійські ігри внесемо тенісисток, які дадуть добро на виступ за збірну. На засіданні Президії ситуація зі Світоліною не обговорювалася. Капітан команди Михайло Філіма веде прямі переговори з Еліною щодо її участі в матчі в Таллінні.

У ФТУ немає завдання шантажувати Світоліну виступами на Олімпійських іграх. Ми зацікавлені в участі нашої найсильнішої спортсменки як в Кубку Федерації, так і на Іграх-2020. Єдине, що варто відзначити, що без згоди ФТУ ніякого wild card, звичайно ж, не буде,
– заявив Зукін.

Нагадаємо, що в цьому році Світоліна не грала в складі збірної України на Кубку Федерації. Еліна пояснила свою відсутність в національній команді травмою. ФТУ ж заявила, що агент тенісистки запросив занадто великі гроші за її участь в турнірі.

Раніше Світоліна заявила, що хоче допомогти збірній України в Кубку Федерації і зіграти на Олімпійських іграх-2020 на Токіо. Світоліна закінчила тенісний сезон на 6-му рядку рейтингу WTA, поступившись австралійці Ешлі Барті в фіналі Підсумкового турніру.