Про це 22 липня Віце-президент федерації хокею України Георгій Зубко заявив на брифінгу, передають "Українські новини".

У федерації повідомляють, що на шляху розвитку хокею встали українські чиновники.

"Наша національна збірна потішила уболівальників не тільки красивою грою, але і відмінним результатом, за підсумками чемпіонату світу в Загребі здобувши путівку до Дивізіону 1А. Здорово виступили і наші юніори, які повернулися з Італії з комплектом медалей чемпіонату світу. Але апогеєм, поза всяким сумнівом, стало отримання Україною права на організацію і проведення чемпіонату світу з хокею в Києві в квітні 2017 року!" – зазначив Георгій Зубко.

Однак такий прогрес, за словами Віце-президента федерації хокею на сьогодні зберігається лише за рахунок ентузіастів і небайдужих до хокею громадян. У той час, як необхідної підтримки на державному рівні цей спорт не отримує. Зокрема, незважаючи на те, що Федерація хокею виграла для України право на проведення чемпіонату у такій розвиненій, як в інфраструктурному і економічному, так і в спортивному плані країни як Австрія, чиновники ніяк не відреагували на цю подію. "Я впевнений, що Україна здатна прийняти і музичний конкурс «Євробачення» і Чемпіонат Світу з хокею 2017 року, і інші події, що підвищують міжнародний авторитет нашої країни", – повідомив він.

Крім того, віце-президент української федерації хокею Георгій Зубко додав: "Ми вимагаємо жорсткої позиції Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з питання надання можливості проведення матчів чемпіонату світу на льоду київського Палацу спорту в період з 22 по 28 квітня 2017 року. Ми вимагаємо, щоб пан Жданов особисто сприяв процесу підписання договору оренди Палацу спорту, що перебуває на балансі Міністерства, для проведення чемпіонату світу і навчально-тренувального збору національної збірної команди України... Профільний міністр зобов'язаний захищати інтереси спорту на найвищому рівні... Це – його прямі службові обов'язки. В іншому випадку ми будемо проводити масштабні акції протесту і ставити питання про його відповідність займаній посаді".