Завдяки участі FAVBET організаторам вдалося створити призовий фонд на 24 тисячі гривень, не вплинувши на благодійну частину проєкту.

Грошовий приз було розподілено між призерами двох дистанцій забігу у чоловічій та у жіночій категоріях. Свій грошовий приз учасники віддали на благодійність.

"Ми вже не вперше співпрацюємо з RunUkraine, а наші співробітники – постійні учасники їхніх забігів. Цьогорічна київська десятка мала символічний привід та чудову мету підтримки наших воїнів. Разом з командою я рада була долучитися до забігу та отримати заряд мотивації", – поділилася своїми враженнями від забігу бренд-менеджер FAVBET Ukraine Анна Литвинчук, яка здолала дистанцію у 5 кілометрів.

Забіг "День 396: Київська Десятка Незламності" проходив у два етапи: офлайн на ВДНГ у Києві з двома призовими дистанціями 5 км та 10 км, дитячим забігом на 500 м та командним 1+1 на 10 км, а також онлайн, до якого охочі долучалися з будь-якої точки світу.

Цього року 50% прибутку від забігу було передано на придбання пікапу для артилеристів зі славетної 3-ї окремої штурмової бригади, що зараз дає бій окупантам на бахмутському напрямку.