На закупівлю авто, тепловізорів, дронів, амуніції та будівельних матеріалів спрямовано понад 25 мільйонів гривень. Частина проєктів на сьогодні перебуває в процесі реалізації. Напряму на благодійність перераховано 4,7 мільйона гривень, у тому числі це підтримка проєктів United24, Фонду "Повернись живим". Щомісяця 100 тисяч гривень Фонд спрямовує на підтримку та реабілітацію українських воїнів.

До теми Нищить ціль з відстані 1,5 кілометра: засновник Favbet Foundation передав ЗСУ надсучасну зброю

"Ми віримо, що сьогодні кожен має робити все для наближення перемоги. Ми щодня контактуємо з військовими у різних регіонах і стараємося максимально задовольняти їх запити в цей непростий час", – відзначив засновник Favbet Foundation Андрій Матюха.

Нагадаємо, Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року компанією Favbet. Фонд підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. Наразі 95% проєктів орієнтовано на допомогу країні та армії.

На потреби Збройних Сил України компанією та Фондом вже передано понад 6,5 тонн палива, надано допомогу для закупівлі трьох машин швидкої допомоги для миколаївських медиків та восьми автомобілів, два з яких броньовані.

Як повідомляли ЗМІ, Фонд Favbet Foundation допоміг профінансувати евакуацію 537 жителів окупованої частини Херсонської області. Люди змогли залишити окуповані території та через Запоріжжя виїхати до безпечних регіонів. Більшість громадян розміщено в Чернівецькій області.