Міжнародна компанія FAVBET відкрила тоталізатор на вибори президента Національного олімпійського комітету України – одну з найбільш драматичних спортивних подій цієї осені, адже вперше за останні 17 років у них не бере участь чинний голова організації Сергій Бубка.

На місце видатного українського легкоатлета зараз претендують три кандидати. Найбільше шансів на перемогу FAVBET дає олімпійському чемпіону, а нині політику Жану Беленюку, з коефіцієнтом 1,80, на другому місці з коефіцієнтом 1,85 – чинний міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Найменше букмекери вірять у перемогу директора ННІ спеціальної фізичної й бойової підготовки та реабілітації Ігоря Малинського, який отримав найвищий коефіцієнт 40,00.

Читайте також Ніяких виборів без вибору: інтерв'ю з Беленюком про Бубку, НОК і "конфлікт" з Гутцайтом

Вибори нового президента НОК відбудуться 17 листопада під час XXXVII звітно-виборної Генеральної асамблеї НОК України. З 2005 організацію очолював Сергій Бубка, якого востаннє переобирали на цю посаду у 2018 році. Цього року він вперше відмовився висувати свою кандидатуру на чергові вибори. Спершу у президентських перегонах брали участь 4 претенденти, однак 11 листопада з них вибула біатлоністка та чемпіонка Олімпійських ігор Олена Білосюк, яка вирішила підтримати Жана Беленюка.

Президентські перегони у НОК – не перший раз, коли FAVBET пропонує користувачам робити ставки на події, не пов’язані безпосередньо зі змаганнями. Так, у 2019 році на платформі оператора можна було ставити на перші кроки Президента Зеленського після обрання, а зараз у розділі "Спеціальні ставки" відкриті тоталізатори на переможця Євробачення, повернення у ринг Володимира Кличко, ім’я нового Бонда після Деніела Крейга та десяток інших.