"Ми, як команда фонду, прагнемо створювати нові можливості та допомагати дітям, щоб вони проявляли свої таланти та представляли Україну на міжнародній арені. Одна з головних цілей Favbet Foundation – допомагати молодому поколінню, адже вони розкриватимуть потенціал нашої країни", – поділився куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар.

До теми Favbet Foundation подарував техніку для навчання дитячому центру "Джерело"

PROFBUD Cup 2022 – престижний футбольний турнір, який вперше відбувся у 2013 році та вже отримав визнання в Польщі. Сьогодні це одна з найцікавіших подій зимового сезону в дитячо-юнацькому футболі.

З ФК "Оболонь" та їх ДЮСШ Favbet Foundation товаришує не вперше. Фонд підтримує клуб вже другий рік поспіль. Раніше команда фонду приходила до футболістів з подарунками — столами для тейкболу, комп'ютерами, телевізорами, а також іншою необхідною технікою для проведення тактичних спортивних завдань.

Favbet Foundation — заснований у 2020 році компанією Favbet благодійний фонд, що підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку молодих українців. З початком війни 95% проєктів фонду було переорієнтовано на допомогу країні та армії. За сприяння фонду ЗСУ регулярно отримують транспортні засоби, сучасне військове обладнання та інші необхідні на фронті речі.