Зокрема фонд передав захисникам України два пікапи Mitsubishi L200, які відправили на позиції українських сил у Харківській області, а також позашляховик підвищеної прохідності Nissan NP300 Pick Up з правостороннім управлінням, який вже допомагає захисникам України в районі Бахмута. Разом з цим автомобілем для бійців підрозділу розвідки передано "буржуйки" та спальні мішки.

Нагадаємо Favbet Foundation передав ЗСУ антидронну рушницю

Також Favbet Foundation передав для потреб підрозділу ЗСУ, який діє в районі Слов’янська, мікроавтобус Volkswagen Transporter.

Крім того, за сприяння Favbet Foundation, Збройні Сили отримали ще один Volkswagen Transporter T5. Представники групи компаній Favbet самостійно доставили його в Донецьку область і передали в розпорядження підрозділу ЗСУ.

Нагадаємо, Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року компанією Favbet. Фонд підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. Наразі 95% проєктів орієнтовані на допомогу країні та армії.

За сприяння фонду ЗСУ регулярно отримують транспорт, засоби зв’язку, розвідки, спецобладнання й решту необхідних для фронту речей.