FAVBET Foundation – молодий, але амбіційний благодійний фонд міжнародної компанії FAVBET, який захоплюється силою духу людей, які стикаються з проблемами бар'єрності у повсякденному житті, а особливо у спорті.

Саме тому, FAVBET виступає партнером виставки Photo Kyiv 2021 та представляє експозицію "Код незламності: реальні історії сучасних героїв". Це історії людей, які навчилися жити заново та відродилися у новій для себе стихії спорту. Вони пройшли війну на Сході ціною власного здоров'я. Але не здалися, не зламалися. Через біль, наполегливість та величезну роботу над собою колишні військові стали ще сильнішими.

Вони зросли до професійних спортсменів і представляють Україну на Іграх нескорених — міжнародних спортивних змаганнях у паралімпійському стилі для ветеранів. Вони стали героями двічі, пройшовши червону лінію власних можливостей і бажання рухатись вперед.

Читайте також Ігри Нескорених: все, що треба знати про потужні змагання ветеранів

Відомий фотограф Роман Пашковський у своїх фото передав надзвичайну енергію, любов до спорту, цілеспрямованість, жагу до перемог та увесь вир людських надможливостей, що живуть у кожному нескореному.

Запрошуємо всіх відвідати Національний заповідник "Софія Київська" 12 – 25 серпня та долучитися до осмислення соціального і культурного питання інклюзивності та безбар’єрності сьогодення.