Підрозділ окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців отримав позашляховик Mazda B2500. Автомобіль відправлено в район міста Вугледар, де він працюватиме в складі взводу протитанкових ракетних комплексів.

Варте уваги FAVBET запустив акцію "Кіберпанк 2023" для підтримки українських воїнів

Також фонд направив на передову високопрохідний позашляховик Ford Ranger. Автівка допомагатиме виконувати бойові завдання в складі мінометної батареї в районі міста Бахмут.

Разом з ФК "Металіст" Favbet Foundation передав батальйону "Дике Поле" позашляховик Nissan Navara. Авто передано ЗСУ в рамках проєкту Favbet "Прокачка авто для ЗСУ". Це вже восьма автівка, передана військовим у рамках проєкту.

За сприяння Favbet Foundation ЗСУ регулярно отримують транспорт, засоби зв’язку, розвідки, спецобладнання й решту необхідних для фронту речей.

Загалом зусиллями фонду ЗСУ отримали понад 100 авто, більш ніж 60 дронів, у тому числі ударні безпілотні апарати, та сотні одиниць високотехнологічного обладнання. Всього від початку повномасштабного вторгнення сумарна допомога ЗСУ та іншим силам оборони склала близько 60 млн грн. Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року. Фонд підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку.