Якісна освіта має бути доступною для кожної дитини, незалежно від їхнього соціального статусу чи життєвих обставин. Саме цьому присвячена ініціатива "Сила в знаннях" команди Favbet Foundation, яку фонд реалізовує як частину великого проєкту "Клуб супергероїв".

Напередодні нового навчального року команда фонду передала 5500 безкоштовних наборів канцелярського приладдя дітям ВПО та українських військовослужбовців. У великих подарункових боксах – все необхідне для того, щоб школярі могли розкрити свої суперздібності в навчанні та творчості.

"Знання — це суперсила українських дітей, що визначає майбутнє відновлення та розвиток України. Саме тому вже сьогодні ми надаємо їм додаткові можливості для навчання, надихаємо відкривати власні таланти та формуємо наступне покоління лідерів", – ділиться куратор проєктів фонду Євген Бондар.

Favbet Foundation й надалі розвиватиме соціальні проєкти, які надають підтримку українцям під час війни. Крім цього фонд продовжує роботу із забезпечення ЗСУ транспортними засобами та сучасним технологічним обладнанням – саме це зараз є основним напрямом діяльності благодійної організації.