Однак у середині другого тайму гру зіпсували вболівальники "Баварії". Окрім того, що фанати влаштували фаєр-шоу, вони ще вивісили образливі банери на адресу власника "Хоффенхайма" Дітмара Гоппа.

Дивіться також: "Баварія" розгромила "Челсі" у Лізі чемпіонів: відео

Через образливі банери арбітр зупинив гру. Фанати скандували: "Все по-старому. ДФБ не тримає слово. Хопп залишається сином хвойди".

Наставник "Баварії" Хансі Флік та футболісти команди побігли заспокоювати фанатів, які не деякий час замовкли.

Натомість шаленим свистом гру супроводжували глядачі, які прийшли на стадіон підтримати "Хоффенхайм".

Через деякий час арбітр матчу Крістіан Дінгер зупинив гру й команди пішли в підтрибунне приміщення. На цей раз вболівальників "Баварії" пішли заспокоювати перші лиця клубу.

З VIP-ложі до фан-сектору "Баварії" прийшли глава правління клубу Карл-Гайнц Румменігге, його наступник – Олівер Кан, спортивний директор Хасан Саліхаміджич.

Румменігге та інші представники вирішили підтримати Дітмара Гоппа. Зокрема, Карл-Гайнц вийшов на поле з Гоппом та намагався взяти Дітмара за руку. Однак той відмовився брати Румменігге за руку.

Команди таки продовжили матч. Однак майже 15 останніх хвилин футболісти не атакували, а просто віддавали одне одному передачі у центрі поля. Так тривало до фінального свистка. У підсумку "Баварія" перемогла 6:0.

Що відомо про Дітмара Гоппа? Німецький бізнесмен, один із засновників компанії SAP. За даними Forbes 2018 року, його активи склали близько 10,2 мільярда доларів США. У 2009 році коштами Гоппа був побудований стадіон "Хоффенхайма" Рейн-Некар-Арена.

Серед німецьких вболівальників Гопп має не найкраще реноме. Причина у тому, що Гопп – єдиний власник "Хоффенхайма". У Німеччині не поширено, щоб клуб мав одного власника.