Українські каратисти завоювали 6 медалей у Баку, чемпіонкою стала Серьогіна

5 вересня 2022, 11:02

У Баку (Азербайджан) закінчився етап Прем'єр Ліги Karate 1 WKF. Українські каратисти повертаються додому з 6 нагородами.

Чудовий виступ українців

Одна з шести медалей є найвищого ґатунку серед 347 спортсменів із 57 країн світу. Чемпіонкою на татамі стала Аніта Серьогіна у вазі до 61 кілограма. Авторками двох срібних нагород стали Анжеліка Терлюга та Анастасія Степашко – у вагових категоріях 55 та 68+ кілограмів, пише 24 канал.

Цікаво побачити Як Магучіх із особистим рекордом стала тріумфаторкою Діамантової ліги: фантастичне відео

Галина Мельник (-68 кілограмів), Андрій Заплітний (-75 кілограмів) та Різван Талібом (84+ кілограма) підійнялись на третю сходинку п'єдесталу.

Наша єдина чемпіонка Аніта Серьогіна легко пройшла груповий етап, здолавши суперниць зі Швейцарії та Італії. В 1/4 фіналу наша каратистка здолала ще одну італійку Алессандру Манджакапру. За крок до фіналу Серьогіна була сильнішою за Міхаелі Малауце з Румунії. Українка здобула "суху" перемогу 5:0.

У фіналі Аніта зустрілась на татамі з Анною-Йоханною Нільссон із Швеції. Серьогіна оформила перемогу 2:0.

Щодо Терлюги, то Анжеліка переконливо пробилась до золотого фіналу. Вирішальний поєдинок закінчився мировою 0:0, тому долю "золота" вирішували судді, які віддали перемогу єгиптянці Ахлам Юссеф.

До слова. Наступними змаганнями для наших каратистів стане етап Серії А у турецькому Коджаелі. Турнір триватиме з 23 по 25 вересня.