Півфінал ЧС-2022 у Катарі між збірними Марокко та Франції закінчився з рахунком 2:0 на користь "трикольорових". Не дивлячись на це, "атласні леви" володіли м'ячем 62% ігрового часу, французи – 38%.

Варте уваги Гравці Мундіалю кличуть під вінець найсексуальнішу фанатку ЧС-2022: дівчина "вручила гарбуза"

Антирекорд форварда

Ен-Несірі така перевага у грі не допомогла. Нападник доторкнувся до м'яча лиш тричі за поєдинок. Юсуф вийшов на матч у основному складі Марокко. Провів на полі 25-річний форвард 66 хвилин, після чого його замінили на Абдерразака Хамдаллу. Такий показник контакту з м'ячем є найменшим серед футболістів, які провели на полі на ЧС більше 45 хвилин, починаючи з 1966 року.

У Катарі Юсуф Ен-Несірі провів усі 6 поєдинків Марокко, у яких відзначився двічі. До речі, він забив єдиний гол у ворота Португалії у чвертьфіналі мундіалю, що допомогло Марокко стати першою африканською командою, яка дійшла до 1/2 ЧС.