Матч був перерваний за рахунку 2:6, 2:5 (30:15) на користь китайської спортсменки. Поєдинок зупинили через дощ і продовжать у суботу, 13 жовтня.

До цього протистояння опонентки зустрічалися тричі, при цьому у всіх матчах сильнішою була Світоліна. Останній раз суперниці зустрічалися на US Open цього року. Тоді українка святкувала перемогу в двох партіях.

26-річна китаянка після поразки на Відкритому чемпіонаті США від Еліни Світоліної виступає на кортах в Азії п'ятий тиждень поспіль. За цей час, не враховуючи результати в Гонконзі, Ван Цян виграла 15 матчів і програла 3.

У півфіналі переможниця матчу зіграє з іспанкою Гарбіньє Мугурусою, яка здолала Луксіку Кумкхум з Таїланду – 6:2, 7:5.