Він та його друг одного дня захотіли пережити вільне падіння.

Задля впевненості Скот найняв одразу двох інструкторів, які детально показували, що і як робити. Однак трапилося непередбачуване – парашут Скота просто відчепився.

Я пам’ятаю, що подивився вгору і побачив, як мій парашут віддаляється від мене. На всіх інструктажах жодного разу не розповіли, що робити, коли парашут відпадає,
— розповідає чоловік.

Інструктор летів поруч. Але ж це не фільм про Джеймса Бонда, де вони можуть підлетіти до тебе і схопити за дві секунди. Бо у фільмі вони летять 20 хвилин. А насправді ще декілька секунд і ти розіб'єшся об землю.

Скоту загрожувало справжнє лихо, бо він летів просто на високовольтні лінії. А напруга в дротах – 12 тисяч вольт.

Але йому вдалося двічі уникнути смерті: спершу, коли втратив основний парашут, а потім, коли упав на високовольтні лінії.

Інструктор подавав чоловікові знак відкрити парашут. Однак замість того, щоб потягнути кільце на нижньому краю системи, він хапає кільце на грудях. А власне це кільце потрібне, щоб відщіпити парашут. Скот так сильно потягнув кільце, що повністю його висмикнув.

Читайте також: "Заїзд смерті": у кінних перегонах найбільше смертельних випадків

Скот зробив фатальну помилку. Він потягнув не те кільце, і буквально викинув свій парашут. У нього ще залишалося декілька секунд, щоб виправити свою помилку: потрібно було знайти кільце до запасного парашута. І йому це вдалося.

Помилково Скот значно віддалився від зони приземлення. І перед ним були лише лінії електропередач. І хоча Скот помітив небезпеку, він усе ж скеровує свій парашут до ліній електропередач, бо так радив інструктор.

У цьому нещасному випадку Скоту неймовірно пощастило в багатьох аспектах. По-перше, впавши на лінії електропередач, від торкнувся лише одного дроту, тобто між його тілом і двома іншими дротами не відбулося короткого замикання. По-друге, та електрична хмара, що утворилася, пішла у протилежному від нього напрямку. Інакше поранення були б набагато важчими.

У Скота все ж були пошкодження. У лікарні медики встановили ураження внутрішніх органів.

Навіть зважаючи на всі нещастя, Скот виявився ще тим щасливцем. Почуття гумору допомагає йому з позитивом дивитись на пережите.

Зараз Скот щасливо живе зі своєю дружиною в Сан-Дієго, і каже, що пригод більше не шукає.