Ексбіатлоністка Домрачева заступилась за відсторонених спортсменів Росії та Білорусі
Джерело:
інстаграм Дар'ї ДомрачевоїКолишня біатлоністка з Білорусі Дар'я Домрачева прокоментувала війну в Україні. Спортсменка не пригадала у своєму коментарі агресивні дії Росії.
Домрачева: Такі заходи лише сприяють розпалюванню ворожнечі серед людей
35-річна Дар'я Домрачева встала на захист російських та білоруських спортсменів, які стали "жертвами" війни між Україною та Росією. Колишня білоруська біатлоністка увійшла у той список людей, які вважають, що спорт поза політикою.
Варто прочитати Україна стала розмінною монетою у чиїсь брудній грі, – Зубрилова не засудила Росію
Цікаво, що у своєму пості в інстаграмі ДаДо замовчала про агресію Росії. Дружина легендарного у минулому норвезького біатлоніста Уле-Ейнара Бйорндалена заявила, що на тлі війни в Україні складно думати про щось приємне.
Домрачева сподівається, що незабаром війна в Україні закінчиться та настане мир: "На жаль, сьогоднішніх жертв катастрофічно багато. Жодна політична мета не повинна коштувати людського життя. Життя безцінне і про це декому варто згадати, щоб вирішувати конфлікти іншими цивілізованими шляхами".
Дар'я зачепила спортивну сферу, яка тотально, але справедливо постраждала від цього нападу Росії. Хоча ексбіатлоністка стала на сторону спортсменів із Білорусі та Росії. Вона вважає дискваліфікацію атлетів цих країн несправедливою.
Спортсмени не розв'язували цієї війни
"Говорячи про спортивну сферу, я відчуваю абсолютну несправедливість по відношенню стосовно тих спортсменів, які не розв'язували війн, є противниками військових способів вирішення конфліктів, які щиро люблять спорт і присвячують йому все життя", – написала титулована біатлоністка.
Багато людських доль зруйновано під час війни, але чому ми прагнемо зруйнувати ще більше доль тих, хто не винний у сьогоднішній ситуації? Я вважаю абсолютно наївним вважати, що усунення білоруських та російських спортсменів від міжнародних змагань допоможе вирішенню воєнного конфлікту. На мій погляд, подібні заходи лише сприяють розпалюванню ворожнечі серед людей,
– додала Домрачева.
Під цим постом біатлоністка отримала чимало негативних відгуків від своїх фанатів. Також вступитись за Україну прийшли відомі біатлоністи.
Що відомо про Дар'ю Домрачеву
Найтитулованіша білоруська біатлоністка, триразова олімпійська чемпіонка. Загалом за кар'єру здобула 6 нагород Олімпійських ігор. Переможниця та призерка етапів Кубка світу та чемпіонату світу. У 2018 році закінчила професійну кар'єру.Повний текст публікації з інстаграму Домрачевої
У світлі всієї ситуації конфлікту в Україні важко думати про приємне. Я переживаю і вірю, що війна скоро закінчиться і настане мир. На жаль, сьогоднішніх жертв катастрофічно багато. Жодна політична мета не повинна коштувати людського життя. Життя безцінне і про це декому варто згадати, щоб вирішувати конфлікти іншими цивілізованими шляхами.
Говорячи про спортивну сферу, я відчуваю абсолютну несправедливість по відношенню до тих спортсменів, які не розв'язували війн, є противниками військових способів вирішення конфліктів, які щиро люблять спорт і присвячують йому все життя. Багато людських доль зруйновано під час війни, але чому ми прагнемо зруйнувати ще більше доль тих, хто не винний у сьогоднішній ситуації? Я вважаю абсолютно наївним вважати, що усунення білоруських та російських спортсменів від міжнародних змагань допоможе вирішенню воєнного конфлікту. На мій погляд, подібні заходи лише сприяють розпалюванню ворожнечі серед людей.
Перш ніж говорити про глобальне, почнімо з себе, зі своїх людських якостей та свого оточення. Ми, люди зі спорту, давайте зі спорту та почнемо. Спорт має всі шанси нести у світ, об'єднувати, а не роз'єднувати, бути справедливим і чесним. Я закликаю використати цей шанс. Хотілося б бачити покарання, усунення, дисциплінарні заходи за конкретні порушення конкретних людей.
Сумно читати коментарі спортсменів, які підтримують подібні заходи, спортсменів, хто тиснув руки, плескав по плечу, вітав один одного при попаданні на п'єдестал, обговорював складні моменти перегонів, змагався пліч-о-пліч, а сьогодні тільки підпинає в спину колегу, щоб викинути з боротьби. Давайте почнемо з себе самих, можливо і світ навколо тоді стане кращим.