Тимощук разом з Андрієм Аршавіним змагалися з блогером Геннадієм Міллером і ведучим "Зеніт ТВ" Денисом Денисовим в трьох спортивно-комедійних випробуваннях.

Читайте також: Ярослав Ракіцький дебютував за "Зеніт" у товариському матчі

Перше випробування – "Водолази". Учасники гри повинні були дістати з басейну з кульками якомога більше м'ячів і потрапити ними в маленькі ворота, баскетбольне кільце і бочку. Блогери здобули перемогу з мінімальною перевагою – 10:9.

Друге випробування – "Байкери". Учасники на ховеркартах проїхали 400-метрову дистанцію, проїжджаючи через спеціальні позначки. Тимощук відразу задав солідну перевагу, і футболісти впевнено виграли.

Вирішальним третім випробуванням став "Бампер-болл". Суперники зіграли в футбол, надівши на себе гігантські кулі, Аршавін і Тимощук виграли 3:1.

Читайте також: Футболіст Тимощук у своїх російських ресторанах пропагує радянську символіку, – дружина

Програвші Міллер і Денисов змушені були видалити волосся на ногах восковими смужками.


Раніше Спорт 24 писав, що Ярослав Ракіцький перейшов у російський "Зеніт". Сума трансферу ні "Шахтарем", ні "Зенітом" не названа. За даними ЗМІ, трансфер обійшовся росіянам у 12 мільйонів євро, а також додатково бонуси за умови успішного виступу гравця. Контракт розраховано на 3,5 роки.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram