У тренерський штаб команди увійшли Юрій Сивуха, Марина Миндарєва та два наставники, яких рекомендував Андрій Демченко. Це Євген Пісоцький та Роман Романов.

Читайте також: 34-річний екс-гравець "Шахтаря" очолив клуб з Першої ліги

"Хотілося б подякувати керівництву клубу за довіру та за те, що відтепер я є головним тренером цього амбітного колективу. Зараз думаю лише про роботу, адже попереду у нас непростий та цікавий сезон. Головне – повернути любов і довіру вболівальників змістовною, результативною та комбінаційною грою. Наша підготовка буде відкритою для всіх шанувальників команди та учасників "Клубу вболівальників". Сподіваюся на підтримку "12-го гравця", для якого ми, власне, і будемо намагатися демонструвати яскравий футбол", – у своєму коментарі сказав Андрій Демченко.

Андрій Демченко із 16-го квітня 2019 року працював одним з асистентів Олександра Горяінова.

Андрій ДемченкоНародився 20 серпня 1976 року в Запоріжжі. Виступав за команди ЦСКА (Москва, Росія), "Аякс" (Амстердам, Нідерланди), "Металург" (Запоріжжя), "Іллічівець" (Маріуполь), "Оболонь" (Київ), "Дачія" (Кишинів, Молдова) та "Геліос" (Харків). У складі "Аяксу" у 1995-му році став володарем Суперкубку УЄФА та Міжконтинентального кубка.

Тренував "Імекс" (Запоріжжя), "Металург" (Запоріжжя), "Обод" (Ташкент, Узбекистан), "Верес" (Рівне), ФК "Львів" та "Металіст 1925" (Харків).