Кращим голкіпером жовтня став Микита Гордюшин з "Кременчука". Воротар провів 7 матчів за місяць, і всі вони стали переможними для "городян". За 425 хвилин ігрового часу голкіпер заробив коефіцієнт надійності 1.41 і відбив 93,4% кидків. Саме Микита Гордюшин захищав ворота "Кременчука" в двох матчах проти прямого конкурента за перше місце в турнірній таблиці – херсонського "Дніпра" – і обидва цих матчі стали переможними для кременчужан.

Читайте також: "Монреаль" встановив рекорд НХЛ, закинувши дві шайби поспіль з різницею у дві секунди: відео

Серед гравців лінії оборони найбільш ефективно в жовтні зіграв захисник "Дніпра" Сергій Афанасьєв, набравши 5 (2+3) очок в 9 матчах при показнику корисності +9. За місяць "Дніпро" провів 5 матчів проти "Кременчука" та "Донбасу", які утримують 1 і 3 місця в турнірній таблиці відповідно – і в них Сергій Афанасьєв заробив показник корисності +4.

Кращим нападником місяця був визнаний гравець "Донбасу" Віталій Лялька. 7 з 8 матчів донеччан стали результативними для форварда – в них він набрав 18 (5+13) очок при показнику корисності +11. Відзначимо, що в 4 матчах поспіль Лялька набирав мінімум 3 очки.

Автором найбільш красиво закинутої шайби став нападник "Кременчука" Данило Фурса. Форвард обігрався з партнером, пропустив шайбу між ніг, завів ключку за спину і відправив ігровий снаряд повз голкіпера "Крижаних Вовків". До речі, ця шайба стала третьою для Фурси в матчі.

Відео ефектної шайби Фурси