Перш за все, Хірн заявив, що Джошуа не хоче відмовлятися від титулів. Наприклад, провести захист титулу IBF, відмовившись від WBO, та навпаки.

Читайте також: Усик наблизився до Тайсона Ф'юрі у рейтингу WBC

Але якщо доведеться, то він це зробить (відмовиться від титулу, – Спорт24). Наскільки розумію, у першу чергу йому необхідно провести бій з претендентом від IBF Кубратом Пулєвим, а потім з Усиком. А за цей час, Усик міг би провести бій з Чісорою,
– заявив Хірн ютуб-каналу Boxing Social.

IBF дала Джошуа час до квітня, щоб провести захист проти Пулєва. Натомість бій з Усиком Ентоні повинен провести протягом наступних пів року.

За словами Хірна, поєдинок Усика з Чісорою дуже реальний і боксери можуть зустрітися за вакантний титул WBO. Проблема тільки в тому, що Чісора має низький рейтинг для титульного поєдинку.

Є великі шанси, що він відбудеться. Проблема тільки в тому, що Чісора не високо в рейтингу WBO – це може стати проблемою, якщо це буде бій за вакантний титул,
– резюмував промоутер.

Новини за темою: Виклик прийнятий: в Усика заявили, що готові до бою з Джошуа за титул WBO

Відтак, за словами Хірна, цілком можливо, що Усику доведеться битися за вакантний титул з Джозефом Паркером. Раніше менджер Паркера заявив, що Джозеф зустрінеться з Усиком, якщо пояс WBO зроблять вакантним.

Таким чином, IBF та WBO повинні визначити, який захист буде першим. Тоді в команді Джошуа, ймовірно, приймуть рішення відмовитися від одного з титулів.

Ми не зможемо провести два обов'язкових захисти в ті терміни, які від нас вимагають, адже Джошуа проводить по 2 поєдинки за рік. Ентоні проведе наступний бій у квітні,
– сказав Хірн.