Відомий американський боксер Джордж Форман виявився втягнутий у гучний скандал. Дві жінки подали позов проти 73-річного ексспортсмена, звинувативши його у зґвалтуванні.

До теми Вперше в історії ФІФА: бразильський арбітр здійснив камінг-аут

Дві жінки заявили, що близько 50 років тому боксер примусив їх до статевого акту. Їм тоді було від 13 до 16 років, тоді як сам Форман був старший 24-х років.

Від боксера вимагають відшкодування збитку за сексуальні побої та змушення до емоційного стресу. Сам Джордж категорично спростовує свою вину і каже, що жінки вимагали від нього мільйони доларів за мовчання.

Читайте також Ф'юрі вимагає космічний гонорар за бій проти Усика за абсолют

Перша стверджує, що боксер зґвалтував її у квартирі в Лос-Анджелесі за допомогою шантажу. Вона була донькою підлеглого Формана і начебто той загрожував звільнити її тата.

Інша позивачка заявила, що їй було 15 років на момент примушення до статевого акту і він продовжувався неодноразово, поки їй не виповнилось 16. Обидві передбачувані жертви вимагають суду присяжних.

Чим запам'ятався Джордж Форман

Джордж Форман є уродженцем Техасу і був одним з найкращих боксерів у 70-80-ті роки. Перед цим він став олімпійським чемпіоном у 1968 році.

За свою кар'єру боксер провів 81 поєдинок, вигравши 76 і програвши п'ять. Свій останній бій Форман провів у 1997 році, програвши Шеннону Бріггсу.