Легендарна американка стверджує - їй до снаги завоювати олімпійську ліцензію і добре виступити в Лондоні, незважаючи на 40-річний вік.

“Немає нічого неможливого. Хоча я чудово розумію, що про моє повернення говоритимуть скептично. Але скептиків не бракувало ніколи. Коли мені було 17 років і я їхала на свою першу Олімпіаду, мені казали - перемогти плавців зі Східної Німеччини неможливо, бо вони їдять допінг. Ви пам'ятаєте чим усе закінчилося”, - каже 4-разова олімпійська чемпіонка Джанет Еванс.

Тоді, в Сеулі, юна Джанет завоювала відразу три золоті медалі. Ще дві нагороди - золота та срібна - дісталися американці в Барселоні.

“Знаєте, тоді, коли я перемагала на Олімпійських іграх, то теперішні чемпіони ще навіть ходити добре не вміли. Тому зайвої мотивації мені шукати не потрібно”, - сказала Джанет.

В 69-му, після Олімпіади в Атланті, Еванс оголосила про завершення кар'єри. Однак деякі її рекорди трималися ще понад 10 років. І були побиті аж у Пекіні завдяки новітнім костюмам для плавання.

Настав час поновити досягнення - каже Джанет. Якщо честолюбні плани спортсменки втіляться в життя, її старт у Лондоні стане основним претендентом на звання "повернення десятиліття".