"Суми" та "Миколаїв" через участь у договірних матчах можуть не дограти нинішній чемпіонат. Про це заявив ведучий Костянтин Андріюк в ефірі програми "ТаТоТаке".

Читайте також: Названі імена арбітрів, яких підозрюють у договірних матчах

За інформацією журналіста, Нацполіція України має всю доказову базу, передасть її в комітет з етики та чесної гри з подальшим розглядом в КДК ФФУ. Окрім того, 40% українських арбітрів, яких на початку серпня поліція викликала на допит у справі про договірні матчі, повернуться до своєї роботи. Відносно решти 60% триватимуть слідчі дії.

Зазначається, що у найближчі тижні Нацполіція опублікує нове відео про договірні матчі, тривалість якого складе близько 20 хвилин.

Нагадаємо, що поліція та прокуратура підозрюють 35 українських клубів в організації договірних матчів. Серед підозрюваних – президенти клубів, колишні і діючі гравці, арбітри, тренери, навколофутбольні комерційні структури. Всього задокументовано участь 320 фігурантів по 57 доведеним епізодами.

Що таке договірні матчі?
Спортивні змагання, результати яких відомі заздалегідь у підсумку змови суперників між собою і, можливо, з третьою стороною (букмекерами, суддею і т.д.). Договірні матчі є серйозним порушенням правил спортивних змагань, їх організація може бути злочином. У той же час, довести факт змови зазвичай вкрай важко.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24