"Я відчуваю себе відмінно. Вірус вже пройшов. Я в повному порядку, у відмінній формі, відчуваю себе як зазвичай, так що все добре. Я захворів три тижні тому, коли відчув жар і мені здалося, що це трохи дивно. На наступний день я відчував себе як зазвичай. Я думав, що це просто тимчасове підвищення температури, але виявилося, що ні. Я сказав собі, що все не так погано, що симптоми несерйозні. Я думав, що відчуваю себе добре, набагато краще. Всі мене запитували, як я себе почуваю, і це було мило з їх боку. Вони підтримували мене і бажали одужання", – пригадав перебіг хвороби Хадсон-Одої в коментарі офіційному сайту "Челсі".

До слова Коронавірус забрав життя легенди "Реала" Беніто

Футболіст розповів, що він не очікував, що коронавірус стане такою глобальною проблемою. Тому закликав усіх бути обережнішими та уважніше ставитися до того, що відбувається у світі.

"Я сподіваюся, вірус скоро піде на спад і всі повернуться до нормального життя. Я хочу скоріше повернутися футбол, я б хотів, щоб це сталося прямо зараз, але пандемія тільки наростає, так що головне, щоб всі залишалися живими", – розповів футболіст.

  • Великобританія на восьмому місці у світі та п'ятому в Європі за кількістю інфікованих коронавірусом. Станом на 3 квітня їх понад 33 тисячі. Або ж 497 випадків на один мільйон населення.
  • Від COVID-19 в країні померло 2921 особи


Правила поведінки піл час пандемії коронавірусу, що рятують життя / Інфографіка 24 каналу

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram