Морквич: Задавала собі питання – "Кому я буду така подобатись?"

ДТП сталася у 2007 році, коли Наталія з другом каталася на скутері. У дівчину з хлопцем влетіло авто й водій втік з місця ДТП. Через те, що Морквич вчасно не надали допомогу – вона втратила надто багато крові, через що згодом залишилася без ноги.

Варте уваги Мрія, яка втілилась у реальність: ексклюзив із срібною призеркою Паралімпіади Наталією Морквич

Дівчина зізналася, що тоді думала про те, що може статися чудо і ліва нога виросте.

Думала, що вона зможе вирости, станеться якесь диво. Задавала собі питання: "Кому я буду така подобатись? Де буду працювати? Як я буду малювати собі нігті?" Які ж дурні були тоді думки. Однак такі питання є доволі логічні, усім цікаво, як живуть такі люди,
– розповіла Наталія.

Також призерка Паралімпіади заявила, що спорт допоміг їй адаптуватися у житті після ампутації. Тепер дівчина ходить з протезом.

"Бог не дає тих випробувань, які людина не може пройти. Мабуть, я мала це пережити, без допомоги Бога не змогла б пройти усе це. Завдяки спорту швидко почала адаптовуватись у цьому житті, побачила історії інших людей, які теж не менш складні", – сказала Наталія.

За словами Морквич, спершу вона мала комплекси через втрату ноги.

У той момент у мене були якісь комплекси. Я – 15-річна дівчинка, на яку дивляться не через те, що симпатична, а через те, що кульгаю. Інколи запитувала себе: "Чому я? Чому все це випало на мої плечі?,
– зізналась спортсменка.

  • На літніх Паралімпійських іграх у Токіо Україна була представлена 143 спортсменами у 15 дисциплінах.
  • Збірна України на Паралімпіаді завоювала 98 нагород – 24 золоті, 47 срібних та 27 бронзових.
  • Це дозволило Україні посісти 6 місце в медальному заліку.