Напружена боротьба на останньому колі

Норвежець Ветле Шостад Крістіансен здобув золоту народу в гонці переслідування. Переможець визначився напруженій останній перестрілці.

До речі Неймовірна перемога Франції: Україна лише десята в естафеті в Естерсунді

Представник Швеції Себастьян Самуельссон та Емільєн Жаклен не закрили по одній мішені та відправилися на штрафне коло. Жоден з них не хотів поступатися другим місцем, тому спортсмени вели запеклу боротьбу до останніх метрів. У підсумку Самуельссон обігнав француза на 3 секунди.

Прогрес Дудченка

Український біатлоніст Антон Дудченко відіграв 25 позицій та фінішував на 19-му місці. Він схибив лише одного разу, під час третьої стійки. Завдяки хорошим показникам на вогневому рубежі українець потрапив у топ-20.

Дмитро Підручний фінішував на 32-йпозиції. Йому вдалося покращити свій результат у порівнянні зі спринтерською гонкою. Він бездоганно відпрацював два вогневі рубежі та максимально наблизився до щільної групи лідерів.

Після виходу зі стрільбища він замикав топ-10. Та, на жаль. Дмитро двічі схибив на третьому та четвертому рубежі.