На минулому тижні Дідьє Дешам та перша леді Франції Бріжит Макрон відвідали одну з лікарень міста Реймс. Там вони поспілкувалися з представниками ЗМІ, яких серед іншого цікавили футбольні питання.

Читайте також Макрон виступив проти "російського прапора" на Олімпіаді-2024 в Парижі, але не проти росіян

Дружина Макрона розвеселила Дешама

Один із журналістів поцікавився у головного тренера збірної Франції, чи слідкує він за виступами Реймса, який грає у Лізі 1.

У мене (у збірній Франції, – 24 Канал) немає жодного гравця з Реймса. Але я дивлюся на команду так само як і на всі інші французькі та закордонні клуби. Те, що тут відбувається, – дуже добре,
– відповів Дешам.

Тут до розмови втрутилася перша леді Франції, яка вирішила підказати тренеру, кого можна запросити з Реймса.

Є японець, який дуже добре грає у Реймсі! Як його звуть? Так, Іто, точно. Він дуже хороший. Ми повинні викликати його в команду Дідьє! Чому б тобі не взяти його?,
– зробила пораду Бріжит Макрон.

Але відповідь Дешама, напевно, розчарувала дружину президента Франції.

"Ну, тому що він японець", – зі сміхом відповів Дешам.

Японці з Реймса

Зазначимо, що 30-річний Дзуня Іто грає за Реймс з літа 2022 року. На рахунку вінгера 8 голів у 58 матчах за французьку команду. Також у Реймсі є ще один японський легіонер – Кейто Накамура. Але обидва футболісти вже заграні за головну збірну Японії, а тому не мають права грати за інші збірні. Тож такий нюанс не врахувала перша Франції.