Про це "РІА Новини" розповіла заступник генерального директора Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) Маргарита Пахноцька.

Читайте також: Одна з найсильніших легкоатлеток України отримала 19-місячну дискваліфікацію за допінг

У 2015 році РУСАДА почало розслідування відносно тренера – його учні фігурували в безлічі скандалів, пов'язаних з допінгом. По ходу розслідування Віктор за власною ініціативою залишив посаду в центрі спортивної ходьби в Саранську.

За словами Маргарити Пахноцької, тренер досі приїжджає на збори, і організація нічого не може з цим зробити:

Чегін ніяк не може зупинитися. Мабуть, людина ідейна. Але ми теж не зупиняємося. Не знаю, з якої причини він не втрачає ентузіазму, може, це зухвалість якась, потрібен адреналін йому. Але Чегін працює донині, він на зборах, уявляєте? Його ховають з охороною. Він ходить з капюшоном, в окулярах, змінює машини. Але щоб зловити його, потрібна поліція, оперативно-розшукова діяльність, прослушка і так далі. У РУСАДА немає права на оперативно-розшукову діяльність.

У грудні 2016 року Віктор Чегін був довічно дискваліфікований за порушення антидопінгових правил. Більше 20 учнів тренера також були відсторонені на різні терміни за застосування заборонених препаратів.