Як повідомляє ТСН, перед матчем проти іншого донецького клубу "Олімпіка" керівництво "гірників" заборонило дітям учасників АТО вийти разом зі своїми футболістами у футболках "Мій тато – Герой".

"Так, за кілька годин до початку матчу батьків попередили, що дітлахи мусять виходити на поле у своїх повсякденних курточках.

Футбол, АТО, Шахтар, скандал
Київське "Динамо" підтримало акцію "Мій тато – герой АТО"

Зауважимо, що така ініціатива надійшла з боку Федерації футболу учасників АТО, і її підтримали усі українські клуби, окрім "Шахтаря".

Футбол, АТО, Шахтар, скандал
"Шахтар" – єдиний клуб у ЧУ, який не вшанував Героїв АТО

За інформацією журналістів, діти українських воїнів у таких футболках уже сім разів виводили на поле гравців команд Прем'єр-ліги. Крім того, здебільшого футболки з написом "Мій батько – герой України" одягали і самі футболісти.

Саме ж донецьке дербі відбувалося у Києві на стадіоні "Динамо" та завершилося перемогою "Шахтаря" із рахунком 4:2.

Нагадаємо, у 2014 році футбольний клуб "Шахтар" був фігурантом подібного скандалу. Тоді перед матчем у Львові проти місцевих "Карпат" керівництво останніх запропонувало футболістам обох команд вийти на поле у футболках "Слава Українські армії", однак донеччани категорично відмовилися це зробити та звинуватили львів’ян у провокаційних діях.