Стартовий період минув у рівній боротьбі і господарі вийшли вперед лише через непорозуміння. Візуально шайба потрапила в штангу, це ж, нібито, підтверджував і відеоповтор.

Однак арбітри вирішили зарахувати гол Асеведо. Чеська команда згодом таки продемонструвала — перемога в першій грі цілком заслужена. З інтервалом у 45 секунд відзначилися Матай і Новотни. А до завершення другого періоду ліхтар за воротами "Донбаса" спалахував ще двічі.

На останній період українська команда виходила вже практично без шансів, поступаючись 0:5. Однак рук донеччани не опустили і розрадили власних фанів двома шайбами.

Захаров, вистрибнувши із лави штрафників, утік на побачення з голкіпером, і шансу не змарнував. А вже в кінцівці матчу Кагарлицький першим встиг на добивання, красиво підігравши собі ковзаном. 5:2.

Друга гра серії вже о 20 годині у п'ятницю.