Поступившись у першому сеті Альберту Рамосу із Іспанії, господар кортів завдяки єдиному брейку зумів узяти реванш у другій партії. У вирішальному ж сеті Додіг надто недбало подавав. Із 4-х геймів на власній подачі Іван виграв лише один. У підсумку, 4:6, 6:3 та 2:6. Рамос - у другому колі відкритого чемпіонату Хорватії.

Зачохлити ракетку довелося й ще одному фавориту місцевої публіки - Антоніо Веїчу. Володар "вайлд кард" програв іще одному представнику другої сотні світового рейтингу - Дієго Хункуейрі з Аргентини. 4:6, 5:7.

Із шести господарів на кортах Умагу залишилося лише чотири.

Зіграють на Croatia Open і лідери українського тенісу. Сергій Стаховський поміряється силами із бельгійцем Олів'є Рохусом, а другий сіяний на турнірі Олександр Долгополов чекає на переможця пари Філіппо Воландрі-Мате Павіч.