Черкаські Мавпи – Дніпро 86:101 (23:23, 22:20, 19:34, 22:24)

Макс Закурдаєв першим відкрив рахунок у грі після виграного Фесенком спірного м’яча. Проте, вже за декілька секунд молодий центровий "Мавп" Дмитро Скапінцев також відповів двома очками в кошик гостей.

Після цього Беліков та Скапінцев ще раз забили в кільце суперника, але здійснити ривок черкасцям так і не вдалося, адже Тимофеєнко швидко влучив триочковий. Перша чверть проходила на рівних та в дуже швидкому темпі й завершилась з рівним рахунком – 23:23.

В другому періоді гру на себе взяв новачок гостей – Террел, єдиний гравець в Суперлізі, що має досвід виступів за команду НБА. Але, команда Міхельсона зуміла витримати удар та не відстати в рахунку, ба більше, в кінцівці періоду завдяки стовідсотковій точності дальніх від капітана Кольченка "Мавпи" вийшли вперед – 45:43.

У третій десятихвилинці команда Дениса Журавльова зуміла нейтралізувати напад господарів. До цього дніпряни додали хороший відсоток реалізації власних кидків і в підсумку за третій період команда у синіх майках мала 13 балів переваги.

В заключній чверті гості продовжили домінувати на паркеті і не дозволили глядачам ні на секунду сумніватися у своїй перемозі.