Першу гру у Черкасах "Дніпро" виграв з різницею у +25 очок (76:101), тож на власному паркеті почувався доволі впевнено. "Мавпи" ж намагалися реабілітуватися за цю прикру поразку. Тож гра вийшла рівною і доволі бойовою, про що свідчить підсумковий рахунок.

Одним з важливих у цьому матчі стало протистояння Тимофеєнка з "Дніпра" та Коуклі з "Черкаських Мавп". Ще до великої перерви обоє мали більше ніж десять набраних очок. А до кінця гри американець буде єдиним, хто набере дабл-дабл. Та через перебір персональних зауважень Коуклі за кінцівкою матчу споглядатиме з лави.

А до того "Мавпи" виграють першу чверть з різницею у +2 (17:19), а на перерву підуть з перевагою в одне очко – 38:39.

У третій чверті "Дніпро" зуміє зробити ривок 7:0, та все ж перед заключною чвертю перевага і надалі буде на стороні гостей – 45:49.

Відіграти різницю та вийти вперед "Дніпро" зможе вже до середини четвертої чверті. У підсумку господарі майданчика і святкуватимуть перемогу у матчі, та протистоянні загалом – 80:75.

Дніпро – Черкаські Мавпи 80:75 (17:19, 21:20, 17:20, 25:16)

Найбільше очок у цій зустрічі набрав гравець "Мавп" Коуклі – 27 + 10 підбирань + 3 передачі. У "Дніпрі" найбільше очок принесли команді Тимофеєнко (19 + 5 перехоплень + 4 підбирання + 3 передачі та 2 втрати) та Мішула (16 + 5 передач + 5 підбирань та 2 втрати). Саме останнього і визнали найкращим гравцем (MVP) Суперкубка України.