"Альба Ферхервар" – "Дніпро" – 90:67 (22:10 25:22, 19:14, 24:20)

Після домашньої перемоги над угорським "Альбакомпом" (94:78) "Дніпро" у повторному матчі 2-го кваліфікаційного раунду Кубка ФІБА Європи на виїзді зазнав нищівної поразки. Лише в другій і останній чверті українська команда нав'язала боротьбу суперникові. Але -12 очок, які "Дніпро" програв у першій чверті, дали про себе знати.

Таким чином, після домашньої перемоги з різницею у 17 очок Дніпро поступився на виїзді з різницею -23, програвши дуель з загальним дефіцитом у 7 балів. Але, що важливо, команда Дениса Журавльова ще не втратила шанси зіграти у груповому раунді.

У зв'язку з тим що три команди, які програли в кваліфікації Ліги чемпіонів – "Антверпен" (Бельгія), "Нижній Новгород" (Росія) і "Байройт" (Німеччина) – відомовились від виступу в основному раунді Кубку Європи, три кращі команди серед тих, хто програв у 2-му раунді кваліфікації Кубку Європи отримають додаткову можливість зайняти три вакантних місця в основному раунді турніру. Визначатимуться ці команди за різницею, яка, ще раз нагадуємо, для Дніпра склала -7.

Нагадаємо, що у середу, 10 жовтня, "Черкаські Мавпи" теж зіграють матч-відповідь за вихід в груповий раунд Кубка ФІБА.