Дніпро-1 – Маріуполь 3:0

Гол: Чичиков, 68, 88, Булеца, 81
Вилучення: Чоботенко, 23, Яворський, 39, Ігнатенко, 75 (всі – Маріуполь)

Дивіться також Дніпро-1 – Маріуполь: онлайн-трансляція матчу УПЛ

Вирішальною грою з точки зору визначення останнього учасника верхньої "шістки" команд могла б стати гра в Дніпрі між колективами Дмитра Михайленка та Олександра Бабича, якби не поєдинок в Києві, де на полі "Облонь-Арени" буде вершити свою долю в поєдинку проти діючого чемпіона "Колос".

Для УПЛ нечасті випадки, коли інтрига живе аж до останньої секунди, тому пропускати одну з частин заочної битви за "краще життя" вже точно не варто. "Маріуполю" потрібна була будь-яка осічка "колосків" і власна перемога в грі проти "Дніпра-1".

Але сталося не так, як гадалося. Вже у першому таймі азовці залишилися грати вдевятьох і фактично втратило всі шанси на верхню шістку УПЛ.

Спершу дуже жорсткий підкат від Чоботенка проти Вакулко на лівому фланзі оборони і пряма червона, а згодом Яворський ліктем влетів в Хобленка в центрі поля, заробивши другу жовту.

Лише на 68-й хвилині "Дніпро-1" все ж зміг реалізувати свою більшість – бічні ножиці від Олесія Чичикова з центру чужої штрафної вивели господарів вперед.

На 76-й хвилині "Маріуполь" і зовсім залишився грати увісьмох – Ігнатенко відмахнувся від Кравченка, отримавши за це другу жовту.

На 81-й хвилині Сергій Булеца подвоїв перевагу господарів у цьому поєдинку. Він майстерно виконав штрафний і поклав м'яч в ліву дев'ятку – 2:0.

А за 5 хвилин рахунок у матчі став розгромним. Олексій Чичиков увірвався в штрафну, його вже ніхто не зустрічав, не вистачило сил у захисту, ще і удар в дальній кут вийшов вивіреним – 3:0.

Дніпро-1 – Маріуполь відеоогляд матчу

У паралельному матчі "Колос" поступився "Шахтарю", але все рівно не пустив "Маріуполь" у верхню шістку УПЛ. "Дніпро-1" має у своєму активі 25 балів та 7 місце, а "Маріуполь" йде восьмим (25 балів).