Дніпро-1 – Карпати 2:0
Гол: Супряга, 28, 70 (пен.)

Перед матчем обидві команди мали однакову кількість балів і знаходились поруч у турнірній таблиці: дніпряни на дев'ятому рядку, а львів'яни на восьмому, тому боротьба у матчі видалась не на жарт.

У першому таймі дніпряни більше володіли ініціативою, що і переросло у єдиний гол в першій 45-хвилинці. на 28 хвилинці Назаренко зліва увірвався в штрафну, і м'яч відскочив до Супряги, який з розвороту з району 11-тиметрової позначки завдав точного удару – 1:0.

У другому таймі "Карпати" намагалися переламати хід зустрічі, але все змінило порушення Кльоца, який у власному штрафному майданчику повалив Супрягу і заробив пенальті у власні ворота.

Пробивати одинадцятиметровий удар доручили тому ж Супрязі, який холоднокровно з позначки розібрався з голкіпером і встановив остаточний рахунок у матчі – 2:0.

У підсумку, "Дніпро-1" піднявся на 5 сходинку турнірної таблиці УПЛ, а "Карпати" опустилися на 9 рядок. Але варто нагадати, що цей матч був відкриттям 8 туру УПЛ.