Дніпро-1 – Ворскла 5:1

Голи: Гуцуляк, 1, 62, Довбик, 52, 54, Пихальонок, 58 – Кравчук, 84
Нереалізований пенальті: Довбик, 50 (Дніпро-1)

Дивіться також Український Hyperloop: Гуцуляк забив гол на 11 секунді у матчі чемпіонату України – шалене відео

Погром Ворскли розпочався вже на 11 секунді матчу! Після другої передачі в матчі Олексій Гоцуляк відзначився у воротах Дмитра Різника. Це другий найшвидший гол в історії УПЛ.

Після першого тайму розгрому гостей нічого не передувало, адже дніпряни вели 1:0. На 50-й хвилині Різник ще й врятував свою команду, відбивши удар Артема Довбика з пенальті.

Мабуть, голкіпер сильно розізлив суперника: за 10 хвилин Дніпро-1 забив 4 голи. Артем Довбик й Олексій Гуцуляк оформили по дублю. Ще один гол у ворота гостей забив Олександр Пихальонок.

Полтавська команда змогла відповісти голом престижу наприкінці поєдинку. Гол на свій рахунок записав Кравчук.