Олімпіада у чотирьох стінах

Дар'я Блашко провела усю Олімпіаду у готелі, де жили спортсмени, які хворіли на коронавірус. За словами тренерів та самої біатлоністки, її хвороба протікала без симптомів, що дозволяло їй підтримувати фізичну форму, але не на трасі.

До теми Мрія залишилася нездійсненою: Блашко покинула самоізоляцію на Олімпіаді-2022

Однак українка все ніяк не могла вийти із самоізоляції через постійні позитивні тести на COVID-19. Лише 17 лютого з'явилась інформація, що Блашко отримала два поспіль негативні результати.

Сама Дар'я залишилась задоволена самопочуттям на першому тренуванні після хвороби. Перша у кар'єрі Олімпіада запам'ятається біатлоністці хіба що самоізоляцією. Однак спортсменка не опускає рук. Дар'я готова з новими силами готуватись до відбору на наступні Ігри.

Дебютна Олімпіада запам'ятається перебуванням на карантині. Коли ми приїхали в Олімпійське селище було відчуття свята, але зараз все інакше. Дивишся на усе іншими очима, без ажіотажу та спокійно,
– зазначила українська біатлоністка.

На жаль, у мас-старті Блашко зможе лише підтримати свою партнерку по команді Юлію Джиму. Дар'я через пропуск усіх стартів не візьму участь в останній гонці Олімпіади-2022.