Дівчина на швидкості 150 кілометрів за годину пролетіла нічним центром столиці України. Відео кохана Назара Волошина виклала у своїх соцмережах. Вона хотіла поділитись своїм життям, але зробила це дуже невдало.

До теми "Кого б я вбила?": дівчина динамівця ганяла по Києву до 150 кілометрів за годину – відео

Дівчина Волошина спричинила скандал на дорозі

Відео поширив київський новинний паблік. Дівчина побачила публікацію та прокоментувала допис із її участю. Дівчина футболіста київського Динамо не бачить нічого жахливого у швидкості руху її автівки у центрі Києва.

Через що отримала цілу гору критики. Щоправда, Ліза Кандиба не стала мовчати, а продовжила коментуватись під публікацією. Кохана Волошина погодилась сплатити штраф, але зазначила, що щодня за кермом бачить, як інші водій минають цей відрізок дороги зі швидкістю 70+.

Ви всі так пишете, начебто вперше побачили, де хтось їде із трохи більшою швидкістю, ніж потрібно. Я вам скажу більше, навіть поліція не їздить 50. Кого б я вбила на порожній дорозі?
– додала Кандиба.

Цією останньою фразою дівчина спричинила ще більший скандал у соцмережах.

Не дочекались вибачень

Усі чекали вибачень Лізи за неналежну поведінку на дорозі. Однак на сторінці Кандиби не було навіть натяку. Дівчина викладала сторіс із собакою, а вже ближче до обіду 13 лютого у її інстаграмі з'явилось сторіс із автомобіля.

На відео дівчина не показує свого обличчя, але на фоні чути плач коханої футболіста. Вона перегортає свої документи та бідкається на тих, хто напав на неї після скандальної ситуації із перевищенням швидкості. Ліза зізналась, що хейтери дійшли навіть до того, що бажають їй смерті.

Коли ти дівчина і вже не витримуєш, зупинили за червоні поворотники, це була, як то кажуть, остання крапля. А ці хейтери, які пишуть та бажають мені смерті, це взагалі жах, чим ви кращі за мене? Навіть я, яка дуже сильна духом, іноді дає слабину. А якщо людина буде трохи не з стабільною психікою. Ви хоч думаєте, що пишете,
– написала дівчина Волошина.

Дівчина Волошина порушила правила дорожнього руху
Дівчина Волошина порушила правила дорожнього руху / Скриншот із інстаграму Кандиби